a

Lorem ipsum proin gravid a nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat.

Phone:      +1135498746
E-mail:      info@example.com
Address:   Patterson 989,NY
Instagram Feed
FOLLOW:
Image Alt

O nás

Talianska tradícia

O NÁS

Náš príbeh má hlboké korene. Po tri generácie venujeme náš čas a našu vášeň do práce a do kvalitného talianskeho jedla. Od roku 1997 sa v Prahe snažíme šíriť našu kulinársku kultúru, vyberať tie najlepšie talianske produkty. Všetko v mene tradície a kvality.

Každý deň pracujeme na pridávaní nových produktov, aby sme vždy ponúkali to najlepšie. Len vďaka neustálemu hľadaniu najlepších talianskych výrobcov sme schopní zaručiť vždy to najlepšie. Hľadáme tam, kde majú úctu k primárnym surovinám a garantujú stále rovnakú kvalitu. Ponúkame viac ako 3000 zaručených a vyskúšaných produktov, vďaka ktorým môžete zažiť pravú taliansku chuť bez kompromisov.

Rozvoz je garantovaný po celej Prahe do 24 hodín, po Českej republike rozvážame najmenej 3krát týždenne, a aj po Európe môžeme vďaka nášmu internému distribučnému systému zaručiť rýchle dodávky. Používame efektívne a kontrolované prostriedky. Našim záujmom je poskytovať ten najlepší rozvozový servis, ktorý očakávate.

NOVÉ LOGISTICKÉ CENTRUM

spoznejte nás

Pred 3 rokmi bolo otvorené naše nové centrum logistiky, distribúcie a ochutnávok. Centrum je zamerané na prevádzkovateľov reštaurácií a živnostníkov. Vďaka nášmu tímu môžete do svojich reštaurácií a na svoje stoly dostať skutočnú taliansku chuť.

Celý náš tím sa podieľa na procese nákupov a je pripravený vám poradiť a podporiť vás pri výbere.

Stačí nás len prísť navštíviť.